O NAS

Akademia Tańca LOFF powstała z inicjatywy Magdaleny Krasowskiej, dla której taniec jest życiową pasją.

Celem nadrzędnym Akademii jest rozwijanie umiejętności tanecznych, poprawy kondycji fizycznej oraz przedstawienie Tańca jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Zajęcia prowadzone z różnych technik i stylów tanecznych tj. taniec jazz, taniec klasyczny , taniec współczesny, hip hop, house.
Akademia Tańca LOFF gwarantuje Państwu zajęcia na najwyższym poziomie z dużą dawką pozytywnej energii i świetnej zabawy.

Motto: „O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć.” - Paulo Coelho

Magdalena Krasowska
 

   Z tańcem związana od najmłodszych lat. Przygodę taneczno-ruchową rozpoczęła od łyżwiarstwa figurowego oraz pływania synchronicznego (balet w wodzie).

   Z oceną celującą oraz wyróżnieniem obroniła Dyplom z dziedziny Tańca Jazzowego, nadane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także ukończyła Instruktorski Kurs Tańca Sportowego – Polska Akademia Sportu.

    5 lat tańczyła zawodowo w grupie Tańca Jazzowego Sway  Anny Wielogórskiej. Grupa ma na koncie spektakle taneczno-teatralne.

    Szkoliła się i szlifowała swój warsztat w Nowym Jorku, w takich szkołach jak: Alvin Ailey American Dance Theater, Broadway Dance Center i Steps on Broadway oraz w Paryżu w szkole tańca Harmonic Studio.

   Jej pasją jest Hip-hop oraz Jazz. Nadal szkoli się i doskonali swój warsztat u najlepszych nauczycieli tańca w Polsce i na świecie.

Monika Dziedziech

   Dyplomowana instruktorka o specjalizacji taniec nowoczesny. Pierwsze kroki taneczne stawiała od siódmego roku życia w suwalskim zespole Flex działającym przy Młodzieżowym Domu Kultury, gdzie przez wiele lat czerpała z takich styli tanecznych jak klasyka, jazz, disco-dance, taniec z rekwizytem, hip-hop. Współpracowała z francuskim zespołem hip-hop'owym 59 Crew. Uczestniczka i laureatka wielu konkursów ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Umiejętności taneczne doskonaliła podczas licznych warsztatów u takich osobowości jak m.in. Les Twins (tancerze Beyonce), Ben Wichert czy Diana Matos. Współpracowała z zespołami muzycznymi biorąc udział w oprawie koncertów i teledysków. W tańcu, nie zamyka się na jeden styl, mimo wielkiego zamiłowania do kultury hip-hop'owej, czerpie inspiracje z tańca współczesnego i jazzowego. Systematycznie uczęszcza na warsztaty aby doskonalić swoje umiejętności. Jako instruktor, dąży do przedstawienia swoim podopiecznym tańca jako sposobu na wyrażanie siebie i dobrej zabawy a także przywiązuje uwagę do wiedzy teoretycznej dotyczącej danego stylu.

 

 

 

Justyna Orzechowska-Janicka
unnamed (1).jpg

Instruktor taniec jazz, balet, modern jazz. 

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 10 lat. 
W wieku 13 lat dołączyła do Teatru Tańca i Muzyki Tintilo, z którym zaprezentowała się w takich spektaklach jak :
„Przygody Sary”, „Obcy”, „Świat Bastiana” w Teatrze Rampa na Targówku. Od 2012 roku związana była z zespołem Focus, w którym kształciła się i rozwijała swoje taneczne umiejętności pod okiem Piotra Jeznacha. Razem z zespołem zdobyła wiele nagród na krajowych i międzynarodowych mistrzostwach IDO oraz ZNTS.

Absolwentka studiów magisterskich na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi o specjalności pedagogika tańca i choreografia.

Szkoliła sie między innymi w: Broadway Dance Center, Steps on Broadway, Warsaw Dance Department, Kielecki Teatr Tańca.
W pracy z dziećmi stawia na ich ciągły rozwój i dobrą energię.

Agnieszka Budzisz

  Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Przygodę z tańcem rozpoczeła w wieku 9 lat trenując taniec jazzowy, nowoczesny oraz towarzyski. Doskonaliła swój warsztat w grupach turniejowych biorąc udział w licznych pokazach oraz zawodach. Szkoliła się również w stylach tanecznych takich jak: dancehall, breakdance oraz new age. Obecnie wciąż głodna wiedzy regularnie szkoli się w technikach tańca house, hip hop, popping.               

 

 

 

  • Facebook Social Icon