top of page

O NAS

Akademia Tańca LOFF powstała z inicjatywy Magdaleny Krasowskiej, dla której taniec jest życiową pasją.

Celem nadrzędnym Akademii jest rozwijanie umiejętności tanecznych, poprawy kondycji fizycznej oraz przedstawienie Tańca jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Zajęcia prowadzone z różnych technik i stylów tanecznych tj. taniec jazz, taniec klasyczny , taniec współczesny, hip hop, house.
Akademia Tańca LOFF gwarantuje Państwu zajęcia na najwyższym poziomie z dużą dawką pozytywnej energii i świetnej zabawy.

Motto: „O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć.” - Paulo Coelho

Magdalena Krasowska
 

   Z tańcem związana od najmłodszych lat. Przygodę taneczno-ruchową rozpoczęła od łyżwiarstwa figurowego oraz pływania synchronicznego (balet w wodzie).

   Z oceną celującą oraz wyróżnieniem obroniła Dyplom z dziedziny Tańca Jazzowego, nadane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także ukończyła Instruktorski Kurs Tańca Sportowego – Polska Akademia Sportu.

    5 lat tańczyła zawodowo w grupie Tańca Jazzowego Sway  Anny Wielogórskiej. Grupa ma na koncie spektakle taneczno-teatralne.

    Szkoliła się i szlifowała swój warsztat w Nowym Jorku, w takich szkołach jak: Alvin Ailey American Dance Theater, Broadway Dance Center i Steps on Broadway oraz w Paryżu w szkole tańca Harmonic Studio.

   Jej pasją jest Hip-hop oraz Jazz. Nadal szkoli się i doskonali swój warsztat u najlepszych nauczycieli tańca w Polsce i na świecie.

unnamed (1).jpg
Justyna Orzechowska-Janicka

Instruktor taniec jazz, balet, modern jazz. 

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 10 lat. 
W wieku 13 lat dołączyła do Teatru Tańca i Muzyki Tintilo, z którym zaprezentowała się w takich spektaklach jak :
„Przygody Sary”, „Obcy”, „Świat Bastiana” w Teatrze Rampa na Targówku. Od 2012 roku związana była z zespołem Focus, w którym kształciła się i rozwijała swoje taneczne umiejętności pod okiem Piotra Jeznacha. Razem z zespołem zdobyła wiele nagród na krajowych i międzynarodowych mistrzostwach IDO oraz ZNTS.

Absolwentka studiów magisterskich na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi o specjalności pedagogika tańca i choreografia.

Szkoliła sie między innymi w: Broadway Dance Center, Steps on Broadway, Warsaw Dance Department, Kielecki Teatr Tańca.
W pracy z dziećmi stawia na ich ciągły rozwój i dobrą energię.

IMG_9569_edited.jpg
Martyna Efir

Tancerka i choreograf. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w roku 2007. W roku 2018 ukończyła kurs instruktora sportu ze specjalizacją taniec Hip-Hop.
Szkoliła się na wielu warsztatach tj. „Who if not you”, „Fair play dance camp”, „Im In”, „BTB dance camp”, „Help if you can Grand”, „Help if you can infinity”, „6 zmysł workshops”, „winter dance break”, „mode training”, „the sztos workshops”, „Europejskie Spotkania Taneczne” pod okiem najlepszych instruktorów z Polski i z za granicy.
Brała udział w zawodach i pokazach tanecznych, gdzie zdobywała liczne wyróżnienia.

foto broadway.jpg
Weronika Szczurowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, na kierunku Sport (specjalizacja instruktor fitness i trener  przygotowania motorycznego) oraz choreografii i teorii tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Od najmłodszych lat rozwijała swoją miłość do aktywności fizycznej poprzez różne formy tańca. Wraz z zespołem tanecznym brała udział w wielu ogólnopolskich konkursach tanecznych, zdobywając miejsca na podium i wyróżnienia. Występowała także na wielu wydarzeniach sportowych i telewizyjnych. Specjalizuje się w technikach tańca nowoczesnego i jazzu.

Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy pozwala jej przekazywać swoją wiedzę i miłość do tańca innym. 

3a34d00e-3d27-4cdf-8a4d-514ede9fdc4d.JPG
Weronika Ładosz

Aktywna tancerka Streetdance oraz Vogue. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jako dziecko i już wtedy zaczęła zdobywać sukcesy na deskach parkietu. Weronika ma doświadczenie sceniczne na wyjazdach ogólnopolskich i zagranicznych. Należała sukcesywnie do ekip Step, Fux oraz do grupy reprezentatywnej NBDS Team w Lublinie. Obecnie Weronika prowadzi zajęcia dla najmłodszych i młodzieży. Oprócz tego bierze udział w contestach tanecznych, tańczy w teledyskach, na koncertach i evantach. Emanuje pasją i zaraża pozytywnym rytmem!

 

unnamed_edited.png
Michalina Muńko

Związana z tańcem i ruchem od najmłodszych lat. Nieprzerwanie bierze udział w projektach, warsztatach, szkoleniach, czy regularnych zajęciach m.in. Be Over Boogie, Baza Tancerzy, Wzdłuż i Wszerz, Nastroje, Move, BLCKT, Body Teller, F.E.A x KARASS. Miała okazję pracować przy rożnego rodzaju produkcjach z takim artystami jak Natalia Szroeder, Tymek, Hodak, Julia Rocka, Viki Gabor, Kaja Mianowana, Mrozu, Janek Rapowanie, Oki, COALS.

IMG_5828_edited.jpg
Julia Ozga

Wychowanka AKADEMII TAŃCA LOFF Obecnie jest trenerem i choreografem naszych najmłodszych grup. Od 10 lat jest aktywną tancerką grupy reprezentacyjnej Akademii LOFF - LOFF CREW, wraz z którą wielokrotnie stawała na podium na Mistrzostwach Polski w kat. Formacje Hip-Hop i Jazz.  Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i obozów tanecznych z zakresu hip-hop, jazz, wacking oraz locking. Główna tancerka w spektaklu taneczno-teatralnym FREE YOURSELF w technikach hip hop oraz jazz. 

Weronika Wilczewska

Jej przygoda z tańcem zaczęła się, gdy miała 7 lat i trwa do dziś. Przez te 17 lat nigdy nie przestała się szkolić, ponieważ uważa, że ciągły rozwój jest niezbędny do tego, by przekazywać swoje umiejętności na zajęciach.
Hip hop to styl tańca, który jest najbliższy jej sercu, ale szkoliła się ona również w innych technikach takich jak popping, locking, house czy voguing, dzięki czemu wypracowała swój własny niepowtarzalny styl.
Brała lekcje u tancerzy z całego świata takich jak: Kyoka, Icee, Kefton, Physs czy Kyle Hanagami.
Uczestniczyła w wielu zawodach tanecznych w Polsce i za granicą m.in.: w Danii, Holandii, Niemczech i we Włoszech, zdobywając różne tytuły, ale także wiedzę i doświadczenie, które przekazuje na treningach.

 

  • Facebook Social Icon
bottom of page