top of page

O NAS

Akademia Tańca LOFF powstała z inicjatywy Magdaleny Krasowskiej, dla której taniec jest życiową pasją.

Celem nadrzędnym Akademii jest rozwijanie umiejętności tanecznych, poprawy kondycji fizycznej oraz przedstawienie Tańca jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Zajęcia prowadzone z różnych technik i stylów tanecznych tj. taniec jazz, taniec klasyczny , taniec współczesny, hip hop, house.
Akademia Tańca LOFF gwarantuje Państwu zajęcia na najwyższym poziomie z dużą dawką pozytywnej energii i świetnej zabawy.

Motto: „O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć.” - Paulo Coelho

Magdalena Krasowska
 

   Z tańcem związana od najmłodszych lat. Przygodę taneczno-ruchową rozpoczęła od łyżwiarstwa figurowego oraz pływania synchronicznego (balet w wodzie).

   Z oceną celującą oraz wyróżnieniem obroniła Dyplom z dziedziny Tańca Jazzowego, nadane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także ukończyła Instruktorski Kurs Tańca Sportowego – Polska Akademia Sportu.

    5 lat tańczyła zawodowo w grupie Tańca Jazzowego Sway  Anny Wielogórskiej. Grupa ma na koncie spektakle taneczno-teatralne.

    Szkoliła się i szlifowała swój warsztat w Nowym Jorku, w takich szkołach jak: Alvin Ailey American Dance Theater, Broadway Dance Center i Steps on Broadway oraz w Paryżu w szkole tańca Harmonic Studio.

   Jej pasją jest Hip-hop oraz Jazz. Nadal szkoli się i doskonali swój warsztat u najlepszych nauczycieli tańca w Polsce i na świecie.

unnamed (1).jpg
Justyna Orzechowska-Janicka

Instruktor taniec jazz, balet, modern jazz. 

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 10 lat. 
W wieku 13 lat dołączyła do Teatru Tańca i Muzyki Tintilo, z którym zaprezentowała się w takich spektaklach jak :
„Przygody Sary”, „Obcy”, „Świat Bastiana” w Teatrze Rampa na Targówku. Od 2012 roku związana była z zespołem Focus, w którym kształciła się i rozwijała swoje taneczne umiejętności pod okiem Piotra Jeznacha. Razem z zespołem zdobyła wiele nagród na krajowych i międzynarodowych mistrzostwach IDO oraz ZNTS.

Absolwentka studiów magisterskich na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi o specjalności pedagogika tańca i choreografia.

Szkoliła sie między innymi w: Broadway Dance Center, Steps on Broadway, Warsaw Dance Department, Kielecki Teatr Tańca.
W pracy z dziećmi stawia na ich ciągły rozwój i dobrą energię.

IMG_9569_edited.jpg
Martyna Efir

Tancerka i choreograf. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w roku 2007. W roku 2018 ukończyła kurs instruktora sportu ze specjalizacją taniec Hip-Hop.
Szkoliła się na wielu warsztatach tj. „Who if not you”, „Fair play dance camp”, „Im In”, „BTB dance camp”, „Help if you can Grand”, „Help if you can infinity”, „6 zmysł workshops”, „winter dance break”, „mode training”, „the sztos workshops”, „Europejskie Spotkania Taneczne” pod okiem najlepszych instruktorów z Polski i z za granicy.
Brała udział w zawodach i pokazach tanecznych, gdzie zdobywała liczne wyróżnienia.

unnamed_edited.png
Michalina Muńko

Związana z tańcem i ruchem od najmłodszych lat. Nieprzerwanie bierze udział w projektach, warsztatach, szkoleniach, czy regularnych zajęciach m.in. Be Over Boogie, Baza Tancerzy, Wzdłuż i Wszerz, Nastroje, Move, BLCKT, Body Teller, F.E.A x KARASS. Miała okazję pracować przy rożnego rodzaju produkcjach z takim artystami jak Natalia Szroeder, Tymek, Hodak, Julia Rocka, Viki Gabor, Kaja Mianowana, Mrozu, Janek Rapowanie, Oki, COALS.

Wiktoria Turemka

Wychowanka AKADEMII TAŃCA LOFF Obecnie jest trenerem i choreografem naszych najmłodszych grup. Tancerka grupy reprezentacyjnej Akademii LOFF - LOFF CREW, wraz z którą wielokrotnie stawała na podium na Mistrzostwach Polski w kat. Formacje Hip-Hop.  Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i obozów tanecznych z zakresu hip-hop, jazz.  

Wiktoria jest zawsze uśmiechnięta,  zaraża pozytywną energią i pasją do tańca.

  • Facebook Social Icon
bottom of page